Tänukiri teile, kallid lugejad!

Raske südamega pean murdma oma lubadust ja teatama, et Mulle Meeldib Mängida blogi läheb sulgemisele. Blogi jääb veel mõneks ajaks avatuks neile, kes tahavad sisu läbi tuulata ja head-paremat lugeda, kuid uut sisu enam ei teki. Suured tänud neile 300+ unikaalsele inimesele kes minu blogi kõik need aastad igakuiselt regulaarselt lugemas käisid ja muidugi teile tuhandetele kes te üht või teist teedpidi lihtsalt korraks siia sattusite.

Blogi sulgemine aga ei tähenda minu kadumist areenilt, edaspidi on kogu minu aeg ja energia suunatud Meile Meeldib Mängida ehk mkuubis.net arendusse. Kõike mida siit saite saate nüüd sealt ja hulka rohkemgi. Kes on huvitatud cosplayst ja sellest, kuidas omale badass kostüüme teha siis tasub silmad lahti hoida, lähiajal kindlasti midagi põnevat teile tulemas. Samuti jätkan uudiste kajastamist, ülevaadete tegemist, nänni jagamist ja palju muud ning seekord peale minu juba palju suurem seltskond asja taga seega kohe kohe laikima ja subscribima

http://mkuubis.net/
https://www.facebook.com/mkuubis
https://twitter.com/mkuubis

Tänud ja jällenägemiseni uues keskkonnas!M3-header-4

Rubriigid: Blogi, Borderlands, Halo, Info, Meedia, Ost/Müük, TV/Film, Ülevaated, Üritused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.