Päeva video number kolm, “A Barely Carol”, üks video, koosneb kahest osast.
Päeva video number kolm, “A Barely Carol”, üks video, koosneb kahest osast.
Päeva video number 2, kuidas hüvasti jätta vuntsidega:
Head uut aastat sõbrad. Eelmine aasta möödus kiirelt, oleks tahtnud aeglasemat tempot sest ei jõudnud absoluutselt ennast blogile pühendada. Sel aastal kavatsen oma vigadest õppida ja plaanid 2013 aastaks on palju suuremad kui need olid tunamullu. Kindlasti on plaan jätkata päeva videote postitamist, üritan seda teha iga päev seega on teil põhjust iga päev blogil silma peal hoida. Üritan iga nädalal lõpus teha kokkuvõtte minu nädalast mängumaailmas, kirjutada vähemalt ühe artikli mõne vaadatud filmi või seriaali kohta nädalas, korraldada aasta jooksul kolm loosimist, kus jagan ära mängumaailmaga seotud kraami ja korra kuus (kui mitte tihemini) kirjutada ülevaade mõnest mängust. Ma ei luba, et mängin ainult uusi mänge, ülevaateid võib tulla ka 10+ aastat vanade mängude kohta aga üritan midagi valmis kirjutada regulaarsete vahedega. Plaan on postitada ja kommenteerida suurimaid pommuudiseid mis mängu ja filmimaailma tabavad, teha ülevaade ComicCon, NerdHQ ja E3 üritustest ning paljust muust. Kindlasti hoian läbi blogi teid kursis kõigega mis saab toimuma Wii Planet ja PS Planet foorumites, lisage mind ikka oma sõbralisti (märksõnaks “BLOGI”) ja mängime midagi koos. Ehk saab korraldada isegi mingi auhinnalise mänguvõistluse blogijate vahel. Registreeri ennast kindlasti kasutajaks, selles peitub veel enam hüvesid. Mis veel… hmm… hetkel rohkem ei koida, eks aasta jooksul saab veel igasugu uut ja tobedat välja mõelda.
Plaanid on suured, kas ka neid ellu viia suudan on juba teine teema, kuid eesmärk on silme ees. Abi on alati teretulnud. Joonas74 out…
Hei! Pole ammu midagi postitanud ja vabandan seepärast siiralt, mis siis, et olen arvatavasti ainuke kes oma blogi jälgib. Miks olin pikalt eemal? Siinkohal on mitu põhjust.
#1 – Pühad. Tööd oli pühade ajal palju, koduseid asjaajamisi veel rohkem. Palju tuli organiseerida ja ette valmistada (ka tagant järgi valmistada). Shoppamist oli väga palju, jätsin isegi kõik tsekid alles, et oma detsembri teod kõik jaanuaris kokku arvutada ja veel korra masenduses nutta.
#2 Trofeevõistlus. Mäletate seda postitust 3 kuud tagasi, kus reklaamisin PS3 Planet Trofeejahti? Nüüdseks on see läbi, veel viimasel võistluskuul otsustasin paar platinumi juurde teha, kõigele sellele eelnevale kiirele ajale mida pühad põhjustasid pidin leidma ka selle aja, et oma võistkonna kasuks panustada. Muide, me ei võitnud, aga tore oli sellegipoolest. Lõppskooriks sain 9 mängu platinumiks, paar PSN mängu 100%,ja veel trobikond üksikuid trofeesid PS3 ja Vita mängudest.
#3 PS Planet foorum. Last but not least, just selles foorumis veedan enamuse oma netiajast. Polnud pühade ajal nii palju aega foorumis olla kui oleks tahtnud aga vähemalt sai aeg asjalikult sisustatud. Korraldada tuli aasta kasutaja valimine, silm peal hoida igapäetööl, sebida Trofeejahi auhinnad ja organiseerida võistlusega seonduvat. Lisaks korraldasid foorumi tegijad veel iga aastase mängude kinkimise ehk toimus taas Jõulukink 2012 ja valitud sai ka PS Planet Game of the Year 2012.
Enam pikalt ei lobise, tseki kindlasti ka eilset päeva videot, üritan tänase ka üles visata võimalikult ruttu. Ahjaa, oli vahepeal aega jälle Borderland 2 käsile võtta, kirjutan sellest ka millalgi pikemalt.
Vaata millise video panid kokku 2012 aasta kuumimad youtube staarid:
Ja siin “Making of…” ehk kuidas video sündis: